vizual za epromet link

Logotip Splitsko-dalmatinske županije

Donosimo vam pregled aktualnih natječaja naše županije namijenjenih razvoju poduzetništva.

 

 

 

 

 

Rasti uz GrowIT: Uz natječaj Splitsko-dalmatinske županije razvij svoj IT projekt

ICT županija pokreće GrowIT – natječaj za financiranje razvoja projekata IT startupa, kao novu mjeru u nizu mjera za razvoj dalmatinskog IT startup ekosustava.

Intenzivnija priča na izgradnji dalmatinskog startup ekosustava je započela izvrsnim rezultatima IT startup akademije – StartIT, kao i pokretanjem portala Digitalna Dalmacija koji predstavlja i okuplja IT startup scenu mladih poduzetnika sa željom da promijene gospodarsku krvnu sliku naše županije.

---> OPŠIRNIJE

 

Natječaj za poticanje IT poduzetništva na području Splitsko-dalmatinske županije u 2021. godini

Programom poticanja IT poduzetništva na području Splitsko-dalmatinske županije (u daljnjem tekstu: Program) utvrđuje se način dodjele bespovratnih potpora u svrhu poticanja razvoja IT sektora kroz potpore poduzetnicima u inicijalnim fazama razvoja IT proizvoda, kao i jačanje konkurentnog nastupa postojećih poduzetnika na tržištu te podizanje razine poduzetničkih znanja i vještina. Program je namijenjen poduzetnicima koji stvaranjem dodatnih vrijednosti iz područja informacijskih tehnologija i povećanjem ponude IT proizvoda i usluga ostvaruju pozitivan učinak na gospodarski razvoj Splitsko-dalmatinske županije.

---> OPŠIRNIJE

 

JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva za potpore iz Programa potpore osnivanju i razvoju malog gospodarstva na području Splitsko dalmatinske županije za 2021. godinu

Predmet potpore je dodjela namjenskih, bespovratnih novčanih sredstava iz proračuna Splitsko dalmatinske županije u cilju poticanja osnivanja i razvoja gospodarskih subjekata u većinskom vlasništvu podnositelja.

---> OPŠIRNIJE

 

JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva za bespovratna sredstva iz Programa „Istraživanje, razvoj i inovacije“ za 2021. godinu

 Predmet ovog Javnog poziva je dodjela namjenskih, bespovratnih novčanih sredstava iz Programa „Istraživanje, razvoj i inovacije“ koja se dodjeljuju kroz slijedeće mjere: Sufinanciranje razvojno-istraživačkih projekata malih i srednjih poduzeća, Sufinanciranje pripreme i provedbe razvojnih projekata nominiranih
ili odabranih za financiranje iz sredstava europskih fondova, Sufinanciranje inovativnih poduzetničkih startup poduhvata

---> OPŠIRNIJE

 

Javni poziv za iskazivanje interesa za provedbu Programa kreditiranja poduzetništva i obrta putem subvencioniranja kamate kredita u SDŽ

Program „Kreditiranje poduzetništva i obrta putem subvencioniranja kamatne stope kredita u Splitsko-dalmatinskoj županiji“ se nastavlja i Zahtjevio se ponovno zaprimaju.

---> OPŠIRNIJE

 

 

 

 

 

Ova web stranica koristi kolačiće

Ova web stranica koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Klikom na poveznicu 'Informacije' saznajte više o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.